Ing.arch. Jan Drdácký

Ing. arch. Jan Drdácký  vystudoval fakultu architektury na ČVUT v r. 1972-1978 se zaměřením na sportovní stavby u profesorů Čermáka a Paroubka. Od roku 1978 byl zaměstnán ve Sportprojektu, po roce 1989 založil s kolegy vlastní atelier Kvadrant s.r.o. a v roce 1998 také Sportprojektu Praha s.r.o. a poté Beniksport s.r.o. Během 34 leté praxe navrhl a postavil mnoho staveb s občanskou a sportovní náplní.

Mezi nejzajímavější patří: DC Štvanice (spoluautor) 1982, rekonstrukce a dostavba Dukly Praha na Julisce 2002- 2008 a rekonstrukce a dostavby dalších stadionů: Slavia Praha-atletika, pozemní hokej, Jablonec nad Nisou - atletika, Liberec - atletika, rekonstrukce stadionů: Uherské Hradiště, Uherský Brod, Třinec, Tábor, Pardubice, Český Těšín, Stará Boleslav - Houštka, Mladá Boleslav, Děkanka - Praha, stadion Evžena Rošického – Praha - Strahov, hřiště do volnočasového areálu na Ladronce a mnoho dalších.

V současné době pokračuje v navrhování sportovních staveb a sportovních areálů od hřišť, přes tribuny, sportovní zázemí, tělocvičny až po sportovní haly. Ve své praxi se nevyhýbá ani občanským stavbám a navrhování rodinných domů (např. vila pro Romana Šebrleho, vily pro režiséra Šteindlera, vila pro p.Sedláčka na Ladronce, bytový dům pod Santoškou v Praze a mnoho dalších.